5 טיפים שיגרמו לכם להתמיד בביצוע פעילות גופנית

תוכן עניינים

שמתם לב שבשנים האחרונות כולם פתאום עושים ספורט? החברה הכי טובה עשתה את המרתון בתל אביב, הידיד נרשם לקבוצת ריצה והוא מתמיד פעמיים בשבוע ומי שלא רץ מסתובב עליו על מזרן יוגה או פילאטיס.

איך הם מצליחים להתמיד ולמה רק אתם היחידים שלא? באלכם לעשות ספורט אבל אתם לא ממש יודעים מאיפה להתחיל? המאמר הזה בשבילכם!

 

תשאלו את עצמכם: אני בשל למחויבות?

אם אתם כמהים לשינוי משמעותי בחיים שלכם והכנסה של פעילות ספורטיבית, לא די בקניית נעלי ספורט מותגים, חשוב שתתחילו אם כוונה אמיתית להקריב למען המטרה ורצון אמיתי ועמוק להצליח. אם התשובה לשאלה היא שלילית, אם שיש לכם ספק לגביה – אולי עדיף שתדחו את ההחלטה לזמן טוב יותר במקום לעשות עוד ניסיון שווא וצפייה של כישלון מראש.

אם אתם בשלב שאתם בשלים לשינוי הדבר הכי חשוב הוא לדבוק במטרה. אין דבר יותר כיף מלהציב לעצמך מטרות ולהשיג אותם. זו תחושת הסיפוק הכי גדולה שאפשר להרגיש והיא מדרבנת להצליח בעוד משימות ומטרות בשלל תחומים אחרים בחיים.

 

אל תלקו את עצמכם על כישלונות העבר – המשיכו הלאה

חוסר הרצון להרגיש כישלון יכול להוות מעצור מהצבת מטרות חדשות ומאתגרות. אנשים שקובעים ולעצמם מטרות גדולות ועובדים קשה בשביל להשיג אותן הם האנשים שבאמת מצליחים בחיים. זה לא אומר שהם לא חווים כישלון כלל, זה רק אומר שהם מקבלים מהכישלון עוד אנרגיה ומוטיבציה להשיג את המטרה ולזכות בהצלחה.

 

אביזרים מתאימים ואיכותיים

נעלי ספורט לגברים ונשים שהם בעלות התאמה למבנה הרגל, סוג הספורט וטוואי השטח שבו אתם פועלים הם אביזר חשוב מאוד. אם נעלי הספורט שלכם, הבגדים שלכם או שאר הציוד שלכם נמצא באיכות ירודה, מכאיב לכם או לא מתאים לכם יהיה לכם מאוד קשה להתמיד בפעילות הספורטיבית שהצבתם לעצמכם כמטרה.

 

תקבעו מטרות הגיוניות

כשאתם מתחילים להטמיע הרגל חדש בחיים שלכם, חשוב לא לקפוץ מעל הפופיק. הכוונה היא שצריך להתאים את המטרה למצב ההתחלתי שבו אתם נמצאים. אולי יהיה לכם קשה מאוד על ההתחלה להתמיד באימונים 3 פעמים בשבוע. התחילו מפעמיים למשך זמן מה ולאט לאט תגלו שהרצון להגיע לעוד אימון בשבוע מגיע מתוכם והוא אמיתי וגם הכושר שלכם כבר נבנה בהתאם ויכול לעמוד בעומס וללא פציעות. המטרה צריכה להיות כזאת שלא נראת לכם גדולה ורחוקה מידי אבל גם לא ברת ביצוע וקלה מידי. לאחר שפיתחתם משמעת עצמית אתם יכולים להתחיל ולאתגר עוד את המטרות שלכם.

 

התאימו בין הפעילות שבחרתם לאורך החיים שלכם

אם אתם רוצים להיות האנשים האלה שקמים ב5 בבוקר ועושים ריצה לפני העבודה – זאת מטרה מהממת ומעולה אבל היינו מפרקים אותה ל2.
האם אני אדם של בוקר? האם אני כבר רץ?
אולי כדאי להתחיל מלהתמיד בריצה של פעמיים בשבוע בשעות הערב, אולי עדיף קודם לבדוק אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקום בשעות האלה ועדיין לישון את 7 השעות שאתם חייבים לגוף שלכם. בסופו של דבר אתם צריכים להנות מהפעילות ושתהיה מתאימה לאורח החיים שלכם.

 

לסיכום

להכניס הרגל חדש לחיים, לא משנה באיזה תחום בחיים, הוא עבודה עצמית קשה ובנייה של משמעת עצמית. עד שהפעילות הופכת להרגל יש רגעי שבירה, קבלו אותם ותחמלו את עצמכם אבל גם אל תהיו וותרניים מידי. זה הבאלאנס הנכון. תמצאו ספורט שאתם אוהבים ונהנים ממנו, תחגגו את ההצלחות הקטנות!

שיהיה בהצלחה!

יום בחייו של גיימר מקצועי

אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בעולם, לא בהכרח מוגדר ספורט במובן הקלאסי של המילה. מדובר על גיימינג, משחקי מחשב. על פי הערכה, למעלה מ-3.2 מיליארד

ערב נשים

דמיינו לילה מלא בצחוק, כיף ויצירתיות, הכולל סדנת קוסמטיקה, מופע סטנד-אפ פרטי, ואפילו הרפתקת קמפינג מדהימה בים המלח. ואם זה לא מספיק, תיהנו מארוחת ערב

מזגן ברכב
פתרונות קירור במכונית: שמירה על קור רוח על הכביש

עם הטמפרטורות הלוהטות של הקיץ והביקוש הגובר לחוויות נהיגה נוחות, מערכות הקירור הפכו למאפיין חיוני במכוניות מודרניות. ממערכות מיזוג אוויר בסיסיות ועד ליחידות קירור מתקדמות, קיימות אפשרויות שונות כדי לשמור על קור רוחך ואת הנוסעים שלך במהלך חודשי הקיץ החמים. במאמר זה נבדוק פתרונות קירור שונים למכוניות והיתרונות שלהם.