חולצות למסיבות רווקים – כי החברים הטובים שווים חולצה לארון

תוכן עניינים

חולצות לחתונה זה מיינסטרים – וחולצות למסיבות רווקים זה הדבר הבא. אז אם אתם בדרך למיקונוס, ווגאס או אפילו לאילת או לתל אביב לחגוג לחבר שמתחתן, 500 מילים ותבינו לבד שאתם חייבים חולצה למסיבה.

 

חבר מתחתן – קודם כל חולצה

בין אם החבר שמתחתן לפני גיל 23 ובין אם הוא כבר אחרי גיל 30 – הדבר הראשון שחושבים עליו כשחושבים על חתונה של אחד החבר'ה זה חולצות לחתונה.

הטרנד שהתחיל כבר במאה הקודמת הפך כבר לנוהל בחתונות רבות, ואפשר לראות שהוא לא בדרך לעצור. אבל עולה השאלה – חולצות זה רק לחתונה?

 

לא רק חולצה לחתונה – חולצות למסיבות רווקים

טוב כבר הבנתם את הרמז – אנחנו כאן לא מכוונים לחולצות לחתונות, אלא להדפסה על חולצות למסיבות רווקים. אז אם תלבושת אחידה למסיבת רווקים באילת או בחו"ל נשמע לכם קצת מוזר, איגדנו לכם את 5 הסיבות העיקריות לשאלה למה לעשות חולצות למסיבות רווקים?

 

כנגד 5 דיברה תורה – למה לעשות חולצות למסיבות רווקים?

לפני הכל – מסמר הערב בכל מקום

לא פעם אפשר לראות בחתונות את כל 4 המלוות של הכלה לבושות באותו גוון השמלה, ולעיתים אף באותה שמלה אחד לאחד. בהינתן העבודה שנשים מבינות יותר מאיתנו בסטייל, אולי אפשר ללמוד מהן משהו.

חולצה אחידה עם טוויסט תהפוך אתכם למרכז העניינים בכל מקום. התלבושת האחידה (לגמרי או במידה, החלטה שלכם) תבליט את הנוכחות שלכם בכל מסיבה או נקודה אליה תגיעו במסיבת הרווקים, ותסייע לכם להפוך למרכז העניינים.

 

לערמומיים שבניכם – סיווג הכוח

אם הרווקים שבניכם באים לעבוד, חולצות למסיבות רווקים יכולה רק לסייע להם. מעבר לעובדה שהתלבושת בולטת בשטח, תוכלו לסווג את החברים לאלו שרווקים ואלו שלא, כך שהרווקים יוכלו להנות מפניות אליהם!

מעבר לכך, ולשביעות רצונן של כל בנות הזוג שנשארות בבית, תוכלו ליצור גם חולצות תפוסים ונשואים, ולצד העובדה שהנשים מאושרות – תוכלו להרים לחברים שעדיין במשחק.

 

אחווה של חברים – חולצות למסיבות רווקים

כולנו מכירים את זה מענפי הספורט השונים – חולצה יוצרת אחווה. אין כמו לראות חולצה על אוהד ביתר לפני דרבי בירושלים, או צעיף ירוק בטורינו לפני משחק של חיפה נגד יובנטוס.

משכך, חולצה אחידה של כולם תיצור אחווה, ותגרום לצחוק מתגלגל ומלא אהבה (רק לא יותר מדי, הבחור מתחתן), לאורך כל המסיבה. אלכוהול, כמו תמיד, רק ירים כאן.

 

כולבויניקית – חולצה שהיא all in one

אין לכם חולצה ללכת לים? התלכלכה המכופתרת של המסיבה? שכחתם פיג'מה? חולצות למסיבות רווקים הן חולצות שהן מולטי טאלנט, ובפועל – יכולות לשמש כחולצה לכל מאורע. כך, לצד כל היתרונות לעיל, תקבלו חולצה שיכולה להיכנס לתפקיד בכל רגע במהלך היום, ולבחור לה את היעוד שלכם.

 

נקודה אחרונה – נוסטלגיה במיטבה

בין אם תבחרו בחולצה אחידה לכולם, בין אם כל אחד יקבל משפט ייחודי משלו ובין אם הדבר היחיד שמזהה את החולצה כחולצת רווקים זה הצבע האחיד – מדובר על נוסטלגיה במיטבה, שתישאר אצלכם בארון להרבה שנים.

לכן, ההמלצה שלנו היא לחרוג מהמנהג הקבוע, לפיו חולצות לחתונה הן רק לאירוע עצמו, כי ביננו, למרות שהחתונה זה היום הכי כיף בחיים של החתן, מסיבת הרווקים שלו זה הזמן שלכם להנות כמו מטורפים – ואיזה כיף שיש איך להיזכר.

 

אם כבר הבנתם – ליצ'י כאן בשבילכם

אז אם הצלחנו לשכנע אתכם שחולצה למסיבת רווקים זה מאסט, דברו איתנו – אנחנו כבר נדאג לשאר.

יצירת כלי על אובניים בקורס קרמיקה
מחמר לאבן: חקר אומנות כלי הקרמיקה בקורס קרמיקה

נמאס לכם מאותם תחביבים ישנים? מחפשים משהו חדש ומרגש לצלול לתוכו? ובכן, אל תחפשו רחוק יותר כי יש לנו את ההצעה המושלמת עבורכם – יצירת כלי קרמיקה על אבנים! במאמר זה ניקח אתכם למסע בעולם המופלא של הקרמיקה, תוך התמקדות ספציפית באמנות כלי הקרמיקה. אז, תפסו את הסינר ובואו נתחיל!

יום בחייו של גיימר מקצועי

אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בעולם, לא בהכרח מוגדר ספורט במובן הקלאסי של המילה. מדובר על גיימינג, משחקי מחשב. על פי הערכה, למעלה מ-3.2 מיליארד