ניקוי ספות מקצועי – מה חשוב לדעת

תוכן עניינים

רובינו מבלים זמן רב בבילוי ממושך בספות ובריפודים בביתנו, עם הזמן הריפוד עלול להתלכלך ולצבור אבק וחיידקים רבים, כדי להימנע מכך מומלץ להזמין חברת ניקוי ספות מקצועי ולבצע ניקוי עמוק לבד הספה שלכם. יש הרבה אנשים שאין להם בית רהיטים וספות נקיים והם מעוניינים לבצע זאת בעצמם בשיטה ביתית, בדרך כלל יהיה מדובר בניקוי בעזרת חומר שמפו לשטיחים וריפודים וסמרטוטים ישנים. ניקוי לבד עשוי לעזור לריפוד שלהם מאוד להסיר את הלכלכוך החיצוני שעל גבי ריפוד הספה, אך ניקוי כזה לא מנקה עמוק וייתכן שלאחר שבוע הכתמים יצוצו מחדש.

 

הזמנת חברה ניקוי ספות – או לבצע ניקוי לבד?

על ידי שכירת חברת ניקוי מומלצת אתם בעצמם שומרים על הספה שלכם למספר שנים נוספת, במקום לזרוק את הספה ולקנות חדשה במחיר מופקע, אתם עשויים לחסוך עשרות אלפי שקלים בחידוש הספה הקיימת. חברת ניקוי אמינה ומוסמכת לניקוי ספות וריפודים יכולה להחזיר כל ספה מלוכלכת ומטונפת – לנקייה ממש. ניקוי עמוק מתבצע בעזרת מכונות תעשייתיות שמזריקות תחילה חומרי ניקוי הממיסים כתמים אל בד הספה שלכם, לאחר מכן כדי להפריד את הכתמים מבד הספה החברה לניקוי עשויה להשתמש במברשות קרצוף מיוחדות למימוש מקסימלי של חומרי הניקוי. לאחר שהכתמים הופרדו מהספה הם כעת מונחים על גבי הריפוד, השלב הבא הינו הזרקת מים וחומרים נקיים אל עומק ספת הבד שלכם ושאיבה עוצמתית תוך כדי, כך שמכונות מקצועיות מבצעות 2 פעולות פטאליות במקביל, הזרקה (התזת מים אל בד הספה) ויניקה (שאיבה עוצמתית השואבת את כל המים והלכלוך מעומק ספת הבד שלכם).

 

מה חשוב לדעת לפני הזמנת חברה מקצועית

ישנם שיטות רבות לניקוי ספות וריפודים, רובם מסוגלות להחזיר לכם ספה נקיה, אך ככל שתעיינו ותחפשו חברות מומלצות יותר, כך הניקוי עשוי להחזיק זמן ממושך יותר מהסטנדרט. בעת הזמנת ניקוי ריפודים לא מוסמך הספה שלכם עלולה להינזק ולהיהרס כליל. ישנם שיטות ניקוי שנעזרות במברשות אגרסיביות ולא מותאמות לבדים עדינים, כמו כן ייתכן שחברה שאינה מוסמכת תבצע את הניקוי בשיטה ספציפית לכל סוגי הריפודים, מה שעלול להעלות לכם ביוקר במידה ויש בביתכם ספת בד מכותנה או קטיפה. מעבר לכך, בעל המקצוע עלול להרוס את מרצפות הבית שלכם במידה והוא לא יודע כיצד למגן את הריצפה מהחומרים הפעילים, כך שבמקום להנות מספה וסלון נקיים, אתם עלולים להזמין חברת ניקוי נוספת שתנקה את הבלגן שהחברה שהזמנת עשתה. לכן ההמלצה שלנו הינה להזמין חברה מקצועית ומומלצת לניקוי ספות הבית שלכם. זו לא בקשה גדולה מידי כאשר מדובר ברהיטים אקסקלוסיביים ויקרי ערך שניקוי שגוי עלול להיות בלתי הפיך.

המאמר נכתב בשיתוף מאיר כהן מחברת נקי מחדש לחצו לכניסה לאתר הרשמי

ניקיון
ניקיון אחרי שיפוץ – איך להחזיר את הבית למצב מושלם במהירות

סיום פרויקט שיפוץ מביא איתו תערובת של סיפוק וציפייה. זה כמו לעמוד על סף חלום שהפך למציאות, להוט לשקוע ביופי ובפונקציונליות של החלל החדש שהשתנה. עם זאת, לפני שתוכלו להתענג באמת על השינוי הזה, יש שלב מכריע שדורש את תשומת לבכם: ניקוי מקיף כדי להעיף את שאריות תהליך השיפוץ.

פרגולה
איזו פרגולה מומלצת להתקנה בביתך?

פרגולות אלומיניום הן בחירה פופולרית עבור בתים ישראלים בשל העמידות ודרישות התחזוקה הנמוכות שלהן. הם עמידים בפני חלודה וקורוזיה, מה שהופך אותם לאידיאליים לאקלים של המדינה. ניתן גם להתאים פרגולות אלומיניום כך שיתאימו לסגנון הבית שלכם, המציעות מראה מלוטש ומודרני.