זכוכית סבתא – איך היא יכולה לשרת אותנו?

בתהליך עיצוב מבנה, בית מגורים, משרד, חנות או כל מבנה אחר, וכן בתהליך עיצוב של פריטי ריהוט שונים, עומדים לרשותנו לא מעט מרכיבים וחומרים שיכולים לשרת אותנו. מדובר על חומרים שניתן להשתמש בהם באופן ספציפי, בלעדי, או חומרים ומרכיבים שניתן לחבר אותם עם פריטים אחרים בשביל לייצר עיצוב ייחודי במקום.

אחת הדוגמאות הטובות לכך אפשר למצוא בכל מה שקשור לשימוש בזכוכית. אנחנו יכולים למצוא דרכים שונות כיצד להשתמש בזכוכית לעיצוב מבנים, רהיטים או מרכיבים אחרים. אפשר לעשות זאת באופן נקודתי, ספציפי, כשאנחנו בוחרים להשתמש בזכוכית בדרכים שונות, ואפשר שנעשה זאת באמצעות שילוב הזכוכית עם חומרים אחרים, נניח שיש, אבן, עץ ועוד.

אופציה מיוחדת שעומדת לרשותנו היא זכוכית סבתא. מדובר על זכוכית ססגונית ומעוצבת אשר ניתן להשתמש בה בדרכים שונות, הן בעת עיצוב מבנים והן בעת עיצוב פריטי ריהוט שונים. אנחנו יכולים לרכוש רהיטים בהזמנה אישית עם עיצוב מיוחד הכולל שימוש בזכוכית מסוג זה, וכן אנחנו יכולים למצוא לא מעט פריטי מקטלוגים אשר כוללים שימוש בזכוכית זו.

בחלק הבא, נסביר בקצרה מה זו זכוכית סבתא ולאחר מכן נציג דוגמאות שונות כיצד אנחנו יכולים להשתמש בה, איך היא יכולה לשרת אותנו ומה היתרונות של זכוכית זו על פני זכוכיות מסוגים אחרים.

מה זו זכוכית סבתא?

זכוכית סבתא היא זכוכית מחוספסת המגיעה בדוגמאות ועיצובים שונים. להבדיל מזכוכית רגילה שהיא חלקה מטבעה, הרי שזכוכית סבתא איננה חלקה, אלא היא מעוטרת בשלל עיצובים ודוגמאות שונות.

העיטורים והעיצובים מקנים לזכוכית זו שלושה יתרונות מובהקים:

ראשית, היא הרבה יותר יפה ומרשימה מזכוכית רגילה. זה מאפשר לנו להשתמש בה בדרכים שונות ומגוונות.

שנית, היא הרבה יותר חזקה, הרבה יותר קשה לשבור אותה. למרות העיצובים והעיטורים, זו לא זכוכית עדינה, אלא זכוכית חזקה שאפשר להתקין ולהשתמש בה וליהנות מתחושת ביטחון גבוהה יותר.

שלישית, מאחר והיא מחוספסת ומעוטרת, הרי שהיא מקשה על אנשים לראות מה מתרחש מעבר לזכוכית. לכן אפשר להשתמש בה גם בחלונות וגם בדלתות ללא חשש. היא שומרת על הפרטיות של דיירי המקום.

איך זכוכית סבתא יכולה לשרת אותנו?

זכוכית סבתא יכולה לשרת אותנו בצורות שונות. בראש ובראשונה, היא מאפשרת לנו ליהנות מאופציות שונות לעיצוב הבית או המשרד, בין אם זה כשאנחנו מתקינים אותה בחלונות, דלתות ובכל מקום אחר.

שנית, זכוכית סבתא יכולה להתאים לצורך חיפוי קירות, בין אם מדובר על קירות פנימיים ובין אם מדובר על קירות חיצוניים.

שלישית, אנחנו יכולים למצוא את הזכוכית בשלל עיטורים ועיצובים, אך גם בשלל צבעים. אפשר למצוא זכוכית סבתא צהובה, כחולה, סגולה ובצבעים נוספים.

ארבע, כאמור, יש לנו אפשרות להשתמש בה בפריטי ריהוט רבים, דוגמא ארונות, שידות ופריטים אחרים.

 

 

 

 

תוכן עניינים

כמה עולה לבנות בריכה

בריכה ביתית הפכה בשנים האחרונות לחלום הישראלי של מי שמחזיק בבית פרטי. היא הופכת את השהות בבית לנעימה, היא מפנקת, היא מספקת פעילות לילדים לאורך

הדרך לקבל אישור פטור ממס הכנסה

ישנן דרכים רבות המובילות לאישור המבוקש של פטור ממס הכנסה. לרוב נושאים הקשורים במיסוי נשמעים מאד מבלבלים ומסובכים אך כאן לשמחתנו התמונה קצת שונה, במאמר

בניית תעלת ניקוז נמוכה

אנו זקוקים לניקוז כמעט בכל מקום ואנו לא נותנים לכך את הדעת עד שאנו נתקלים בבעיית ניקוז או כאשר אנו מבצעים בנייה לבתים חדשים בהם