הטרנדים הכי חמים בתחום של הלוואות לעסקים

תוכן עניינים

אם תכירו את הטרנדים החמים בעולם האשראי העסקי, תוכלו להבין אילו מהם באמת חשובים לארגון שלכם, וחשוב מכך – כיצד אתם יכולים לנצל אותם?

כיום, הלוואות לעסקים מורכבות מאי פעם, ולכן כדאי לשמור את האצבע על הדופק ולהיות ערניים.

טרנספורמציה דיגיטלית ושותפויות טכנולוגיות

מאז שהבנקאות הגיעה לאינטרנט לראשונה בשנות ה-90, בנקים ומלווים אחרים חותרים לעבר דיגיטציה. זה היה תהליך איטי מאוד, שכן לא ניתן היה לבטל או לעקוף מערכות ליבה ותהליכים ותיקים. כעת, המלווים צריכים להגביר את הקצב, אם ברצונם לשרוד ולצמוח בשנים הקרובות.

כיום כבר ברור, שדיגיטציה שנישאת על גבי מערכות ישנות אינה מספיקה, מכיוון שהיא מביאה למסעות לקוחות שעוברים בין דיגיטלי לידני.

לדוגמה, יש מצבים בהם לקוחות ממלאים טופס מקוון, אך לאחר מכן נדרשים להדפיס אותו כדי לחתום, ולסרוק. קשה לקרוא לזה תהליך דיגיטלי.

כדי להדביק את הפער, הבנקים העסקיים צריכים להפוך את הדיגיטל לאבן הפינה של האסטרטגיה. עליהם להטמיע פלטפורמות מיוחדות, ממשקי API והזנות נתונים אחרים, אירוח בענן והיפר קישוריות, על מנת להתבסס על נתונים ועל טכנולוגיה

הם יכולים לשתף פעולה עם ספקי טכנולוגיה ייעודית, כדי לקבל את הכלים המתאימים ביותר למה שהם רוצים לספק ללקוחות שלהם.

מסעות הלוואות מותאמים אישית

מה הלווים העסקיים רוצים מגופי האשראי?

  • מסעות יישומים פשוטים ומהירים, עם חוויות משתמש דיגיטליות
  • קבלה מהירה וחלקה של הכסף
  • הערכה מדויקת של הסיכון שלהם, באמצעות תובנות נתונים בזמן אמת ואותות אזהרה מוקדמים

כלומר, בסדר העדיפויות של בעלי העסקים, עלות ההלוואה לא נמצאת הכי גבוה. יותר חשוב להם לקבל חוויה מותאמת אישית.

החלטות אשראי טובות וחסכוניות יותר

הערכות סיכונים שמבוססות בעיקר על אינדיקטורים היסטוריים, כמו ביצועי מסחר קודמים, הפכו פחות שימושיות בעקבות הקורונה. במהלך המשבר, חלק מהעסקים היו פתוחים ללא הפרעה, אחרי חוו משבר אך כעת מתאוששים ויש כאלה שהמשיכו לפעול הודות לסיוע ממשלתי.

כדי לנהל סיכונים בצורה יעילה, המלווים צריכים לשקול מקורות שונים של נתונים ואת התובנות שהם מקבלים מהם – במיוחד אינדיקטורים לעתיד הקרוב כמו תזרים מזומנים בזמן אמת, המשקפות את מצב העסק.

כעת, כשאפשר להעריך את הסיכון בצורה מדויקת יותר, ולהציע הלוואות לעסקים המבוססות על סוגי בטחונות חדשים, זה פותח את הפוטנציאל לשרת פלחי שוק חדשים לגמרי, כגון ארגונים קטנים ובינוניים. זו הזדמנות ענקית למלווים שמוכנים להעריך מחדש את גישתם לסיכון, ולפנות לעסקים שעד כה לא היה להם סיכוי רב לקבל אשראי.

לסיכום

הלוואות לעסקים יכולות לעזור בשלל תרחישים, ונדמה שבקרוב תהיינה זמינות ליותר ויותר עסקים. אם אתם צריכים מימון חיצוני מסיבה כלשהי, חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי להשיג את התנאים הטובים ביותר. תנצלו את הטרנדים החמים בשוק, והעסק שלכם ירוויח בגדול.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

יום בחייו של גיימר מקצועי

אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בעולם, לא בהכרח מוגדר ספורט במובן הקלאסי של המילה. מדובר על גיימינג, משחקי מחשב. על פי הערכה, למעלה מ-3.2 מיליארד

ערב נשים

דמיינו לילה מלא בצחוק, כיף ויצירתיות, הכולל סדנת קוסמטיקה, מופע סטנד-אפ פרטי, ואפילו הרפתקת קמפינג מדהימה בים המלח. ואם זה לא מספיק, תיהנו מארוחת ערב

מזגן ברכב
פתרונות קירור במכונית: שמירה על קור רוח על הכביש

עם הטמפרטורות הלוהטות של הקיץ והביקוש הגובר לחוויות נהיגה נוחות, מערכות הקירור הפכו למאפיין חיוני במכוניות מודרניות. ממערכות מיזוג אוויר בסיסיות ועד ליחידות קירור מתקדמות, קיימות אפשרויות שונות כדי לשמור על קור רוחך ואת הנוסעים שלך במהלך חודשי הקיץ החמים. במאמר זה נבדוק פתרונות קירור שונים למכוניות והיתרונות שלהם.