גוש 7676: מהי קרקע חקלאית ולמה כדאי לכם להשקיע בה? 

תוכן עניינים

אם אתם מחפשים הזדמנויות השקעה הגעתם למסקנה הנכונה! גוש 7676 הוא גוש בעל פוטנציאל להפשרה, הוא עתיד לספק לכם הזדמנות פז לרווח גדול בעתיד. אז מהי קרקע חקלאית ומה הפוטנציאל הגלום בה? כל המידע בהמשך! 

 

תוכנית המתאר והפשרת קרקעות חקלאיות 

בשנים האחרונות מגמת "הפשרת קרקעות" תפסה תאוצה רבה. הפשרת קרקעות פירושה, שינוי יעוד הקרקע מחקלאות לבנייה ומתן היתרי בנייה  כיצד הפשרת קרקע עשויה לבוא לטובתכם? והיכן גוש 7676 נכנס לתמונה? המשיכו לקרוא!

 

מהי קרקע חקלאית? 

קרקע חקלאית, היא קרקע המיועדת לשימוש חקלאי ואינה מתאימה לבנייה. היתרון שטמון בקרקע חקלאית הוא שעם אישורה לבניה מחירה מרקיע באופן משמעותי לעומת שווי הרכישה המקורי. המשמעות היא שמחיר הקרקע החקלאית הינו מחיר אטרקטיבי מאד לעומת הרווח הצפוי. דוגמא יפה לכך היא, גוש 7676 אשר הינו גוש בעל פוטנציאל מאד גבוה להפשרה.  

 

רוכשי קרקעות צפויים למעשה, לקנות קרקע חקלאית עם אופק להפשרה, ההשקעה בקרקע חקלאית היא השקעה קטנה ביחס להשקעה בנדל"ן בשוק הישראלי, ומאפשרת לזכות בתשואה גדולה בעתיד. כאמור, מגמת הפשרת הקרקעות צוברת תאוצה רבה בישראל, זאת הודות לביקוש שגובר ועולה  בהתאם לצורך בשטחי מגורים. גוש 7676, טומן בחובו פוטנציאל השקעה חכמה וצפויה להסתיים בשינוי ייעוד הקרקע לבנייה. 

 

קרקע בהליך שינוי ייעוד:  הפשרת קרקעות בגוש 7676 

מטרת המדינה להתכונן מראש לצפוי לבוא, המדינה מכינה תכנית אשר תיתן מענה לצפי האוכלוסייה בשנים הבאות.  

 

נכון לשנת 2022, ישראל נמצאת במגמת גידול משמעותית של האוכלוסייה , והצפי לשנת 2024 על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שנגיע ליותר מכ-10 מיליון תושבים, ותוך 36 שנים, לכ-20 מיליון תושבים בישראל. לאור קצב הגידול העצום, קיים הכרח וצורך ממשי בהפשרת קרקעות חקלאיות לבנייה, שיעניקו פתרון ומענה לצורכי המגורים, המסחר והתעסוקה.  

 

קרקע חקלאית באזור השרון: גוש 7676 

גוש 7676 ממוקם בקרבת אזור בנוי באזור השרון. קרקע חקלאית בגוש זה, יכולה להיות אפקטיבית להשקעה. ההשקעה המניבה האמיתית שטמונה בקרקע החקלאית נובעת, כאמור, בעקבות הליך שינוי ייעוד הקרקע. 

 

אזור השרון: אחד מהאזורים המבוקשים בארץ!

אזור השרון נחשב כיום, לאחד מהאזורים המבוקשים בארץ, זאת הודות לביקוש הגבוה למגורים, תעסוקה ומסחר. גוש 7676 מעניק בידי המשקיעים כוח עצום ואופק להשקעה בטוחה. הסטטוס הנוכחי של גוש 7676, מאפשר היום למשקיעים, לרכוש קרקע במחיר אטרקטיבי ביותר (ביחס למחירי השוק), תמורת תשואה עצומה שהיא עתידה להניב. 

 

פוטנציאל להשקעה בטוחה: אל תפספסו את המומנטום! 

זה הזמן להשקיע בקרקע חקלאית ולהכות בברזל בעודו חם! תהליכי הפשרת הקרקעות משביחים את ערך הקרקע באופן מסחרר באזור השרון בפרט וברחבי הארץ בכלל. פירוש הדבר, שתוך תקופת זמן קצרה יחסית ממועד רכישת הקרקע, ניתן יהיה לשנות את ייעוד הקרקע בתוכנית המתאר, ולזכות בקרקע בעלת ערך גבוה מאד.   

 

גוש 7676: קרקע חקלאית בעלת פוטנציאל השבחה

מחפשים קרקע להשקעה מניבה? מצאתם! גוש 7676 טומן בחובו פוטנציאל אדיר להשקעה בזכות המיקום הגאוגרפי שלו. מדובר בהזדמנות פז להשקעה בטוחה! אל תפספסו את המומנטום! קחו את ההזמנות בשתי ידיים, בחנו את ההזדמנות בכובד ראש, חשבו על הפוטנציאל העתידי ותוכלו לזכות בהשקעה בעלת פוטנציאל השבחה ותשואה גבוהה – מה שיקנה לכם ביטחון כלכלי בעתיד. בהצלחה! 

יצירת כלי על אובניים בקורס קרמיקה
מחמר לאבן: חקר אומנות כלי הקרמיקה בקורס קרמיקה

נמאס לכם מאותם תחביבים ישנים? מחפשים משהו חדש ומרגש לצלול לתוכו? ובכן, אל תחפשו רחוק יותר כי יש לנו את ההצעה המושלמת עבורכם – יצירת כלי קרמיקה על אבנים! במאמר זה ניקח אתכם למסע בעולם המופלא של הקרמיקה, תוך התמקדות ספציפית באמנות כלי הקרמיקה. אז, תפסו את הסינר ובואו נתחיל!

יום בחייו של גיימר מקצועי

אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בעולם, לא בהכרח מוגדר ספורט במובן הקלאסי של המילה. מדובר על גיימינג, משחקי מחשב. על פי הערכה, למעלה מ-3.2 מיליארד