בחירת מזון לחתולים: כל הטיפים שכדאי להכיר

מיותר לציין כי כאשר מדובר על חתולים, הרי שמדובר על חיית מחמד מתוקה וחמודה במיוחד, כזו שממש בא לנו לאכול שכן, בעקבות האהבה הרבה וכן גם הרצון שהם ילוו אותנו יחד עם חלוף השנים הרי שעלינו לדאוג להם למזון איכותי ומזין, מזון כזה שיענה על הצרכים הפיזיים שלהם ויבטיח כי הם יוכלו לגדול, להתחזק ולשמור על הבריאות שלהם לאורך השנים. אז בין אם אימצתם חתול חדש ובין אם אתם מעוניינים להאכיל את חתולי הרחוב שנמצאים מתחת לבניין שלכם, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את שני הטיפים החשובים ביותר שכדאי להכיר בנושא, טיפים שיסייעו לכם לבחור אוכל לחתולה בצורה נכונה ומדויקת הרבה יותר.

 

1.גיל החתול – הדבר הראשון שיהיה עליכם לקחת בחשבון בעת בה אתם מחפשים אחר מזון איכותי לחתול שלכם, יהיה גיל החתול שכן, בעת בה החתולים גורים, עליכם לזכור כי הם עדיין קטנים מדי ויונקים חלב אם בלבד. זאת בעוד כי בהיעדר חלב אם יהיה עליכם לדאוג עבורם למזונות רכים במיוחד בהתאם להנחיות הווטרינר, במטרה לספק עבורכם מעט ויטמינים מבלי לסכן אותם בגרגירים וחלוקים שהם עלולים להיחנק מהם. לאחר מכן, חשוב לבחור באוכל ייחודי לגורם אשר נבדל מאוכל לבוגרים במספר פרמטרים שונים, גרגירי המזון קטנים יותר ונוחים יותר ללעיסה וכן, הם אף רכים יותר ומתלווים אל ערכים תזונתיים עשירים בחלבונים וויטמינים אשר מאפשרים לגורים להתחזק ולהמשיך לגדול. השלב הבא יהיה להעביר את החתול שלכם לסוג מזון המיועדים עבור חתולים בוגרים. כמו כן, בעת הגעת החתול לגיל מבוגר במיוחד, ההמלצה תהיה לבצע שימוש באוכל ייעודי אשר נועד למטרת חיזוק המערכת החיסונית של החתול.

 

2.חברות שונות – דבר נוסף שכדאי לדעת יהיה העובדה כי החברות והחנויות השונות מייצרות את המזון במגוון רחב של תרכובות ונוסחאות שונות. מלבד לעובדה כי הדבר בא לידי ביטוי בטעמים שונים אשר עשויים להתאים יותר או פחות עבור החתול שלכם, חשוב לזכור כי חומרי הגלם המרכיבים את המזון חשובים לא פחות ולכן, ההמלצה תהיה לא להתפשר ולבחור בגורם אמין שיאפשר לכם להזין את החתול שלכם בצורה האידיאלית. דוגמא מצוינת לגורם שכזה תהיה מחלקת אנימל שופ חתולים שכן, אנימל שופ חתולים היא מחלקה המונה בתוכה מגוון רחב של מוצרי מזון לחתולים, מוצרים הנבדלים אחד מהשני במספר מאפיינים שונים כמו הטעמים, הערכים התזונתיים, חומרי הגלם וכיוצא בכך. זאת בעוד כי מחלקת אנימל שופ חתולים שמה דגש על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כך שבמידה ועדיין לא מצאתם את המקום האידיאלי עבורכם, הרי שבאמצעות שירותיו של הצוות המקצועי מטעם אנימל שופ תוכלו להיות בטוחים כי החתול שלכם מקבל את המענה הטוב ביותר עבור תזונתו.

למידע נוסף היכנסו לאתר – https://www.animalshop.co.il/

תוכן עניינים

סוגי הסורגים הנפוצים כיום

הבית שלנו חייב במערכות הגנה רבות, ובכל מה שקשור להגנה ועיצוב, לסורגים שמהווים את המגננה הראשונה במניעת הכניסה לבית יש מגוון רחב של סוגים ועיצובים.

כמה עולה לבנות בריכה

בריכה ביתית הפכה בשנים האחרונות לחלום הישראלי של מי שמחזיק בבית פרטי. היא הופכת את השהות בבית לנעימה, היא מפנקת, היא מספקת פעילות לילדים לאורך