איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?

לא חסרות סיבות שעלולות להוביל אתכם למצב של התמודדות עם הצפה מתחת לרצפה. ההצפה היא הצפה כלואה, כזאת שתהיו מוכרחים להתערב על מנת לסדר אותה. הרי המים לא יכולים לברוח החוצה, ולכן להמתין שהמצב יסתדר מעצמו זוהי לא אפשרות שעומדת על הפרק. על מנת להתמודד עם מצב שכזה ישנה חובה לבצע ייבוש תת רצפתי על ידי חברה מנוסה. אך כיצד חברה מנוסה מבצעת ייבוש של המים שכלואים מתחת לריצוף? זוהי בוודאי שאלה שמעסיקה אתכם לא מעט. אחרי שתבינו את השלבים, תראו כי אינכם יכולים לבצע את הפעולה באופן עצמאי.

 

איתור רמת לחות

השלב הראשון הוא שלב שבו איש מקצוע מגיע עם ציוד איתור מתקדם. באמצעות ציוד האיתור יהיה אפשר לקבל את תמונת המצב המלאה ולנסות לראות מה קורה מתחת לרצפה. הרי רק לאחר שיש חותמת סופית לכך שישנה רטיבות, יהיה אפשר לבצע פעולות שונות. לכן ציוד האיתור נועד לספק אסמכתא סופית לכך שמתחת לריצוף ישנה נזילה שיכולה להתברר בדיעבד כנזילה משמעותית.

 

שאיבת המים

אחרי שמאשרים כי אכן ישנה רטיבות מתחת לרצפה, כעת ניתן יהיה לעבור לשלב הפרקטי. אחרי שמבינים היכן נמצאת הרטיבות, יהיה אפשר לבצע שאיפה מקצועית. על מנת לשאוב את המים ישנו צורך לעשות חור קטן בריצוף, לרוב באזור נסתר מהעין. דרך החור מכניסים ציוד זעיר שמאפשר לשאוב את המים ולהחזיר את המצב לקדמותו. הציוד המשוכלל הוא זה שמאפשר לשאוב את המים מבלי להסב נזק רב.

 

אחריות על העבודה

אחרי שמבצעים את השאיבה, אתם מבחינתכם תוכלו לחזור לשגרה. מחובתכם לקבל אחריות על העבודה, ולדעת מהו ייבוש תת רצפתי מחיר סופי. לאחר שתסדירו את התשלום, תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם. נדגיש כי אם חלילה המצב חוזר לקדמותו, יש לכם אחריות שתוכלו להפעיל אותה. האחריות נועדה כדי להבטיח שלא תמצאו את עצמכם חוזרים שוב לאותו מצב. מגיע לכם לדעת כי הנזילות והרטיבות הם נחלת העבר, ואינכם צריכים עוד להתמודד איתן. זה לא משנה אם הן נמצאות מאחורי הקיר או מתחת לרצפה.

תוכן עניינים

סוגי הסורגים הנפוצים כיום

הבית שלנו חייב במערכות הגנה רבות, ובכל מה שקשור להגנה ועיצוב, לסורגים שמהווים את המגננה הראשונה במניעת הכניסה לבית יש מגוון רחב של סוגים ועיצובים.