איך בוחרים אינסטלטור לייבוש תת רצפתי?

תוכן עניינים

 כאשר מתמודדים עם רטיבות מתחת לרצפה, חשוב מאוד לבחור את אנשי המקצוע הנכונים. לא מעט אינסטלטורים יכולים לספר לכם כי הם האנשים הנכונים לתיקון המצב. אך בפועל יהיה עליכם לבחור רק איש אחד שעליו אתם יכולים לסמוך בעיניים עצומות. אנו ננסה לספק לכם כל מיני פרמטרים חשובים שיאפשרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה. הבחירה הנכונה היא הבחירה שאיתה אתם תרגישו הכי בנוח כאשר תסתכלו לאחור.

 

הניסיון הוא פרמטר חשוב

הניסיון שאותו האינסטלטור צובר לאורך הדרך לא בא ברגל. הניסיון מאפשר לאינסטלטור לעשות את הפעולות הנכונות בזמן אמת. המשמעות היא שאם תבחרו אינסטלטור מנוסה, תוכלו להיות רגועים לחלוטין. הוא ידע כיצד לבצע ייבוש תת רצפתי על פי כל הכללים. בנוסף הוא יצליח להתמודד בגבורה עם כל מיני הפתעות לא נעימות שעלולות להסתתר מתחת לריצוף. מהסיבה הזאת הניסיון של אותו איש מקצוע אמור להיות פרמטר שלא תוכלו לוותר עליו.

 

שעות הפעילות ביומיום

אתם לעולם לא יכולים לדעת מתי תצטרכו להזעיק אינסטלטור לצורך ייבוש או כל משימה אחרת. גם רטיבות בקיר פנימי יכולה להופיע בשעת לילה מאוחרת. לכן אתם מבחינתכם תרצו לדעת שהאינסטלטור זמין מסביב לשעון. בכל פעם שתרצו לקרוא לו, הוא יוכל להגיע אליכם ולספק לכם שירות. אינסטלטורים שלא זמינים 24 שעות ביממה לא יהיו יעילים כל הזמן. אתם לא תרצו להתחיל לחפש אחר אינסטלטורים בשעת לילה מאוחרת.

 

המלצות של לקוחות מרוצים

עוד פרמטר חשוב מאוד בעת בחירת איש מקצוע זה המלצות של לקוחות אחרים. לקוחות שמקבלים שירות איכותי ירצו לשבח את העבודה שסיפקו להם. לכן הם יכולים להגיד על אותו איש מקצוע מילים טובות שיספקו לכם חותמת סופית. לכן בעת בחירת איש מקצוע כזה או אחר חובה לבחון מה הלקוחות הישנים חושבים עליו. פתאום תוכלו לשמוע כל מיני דברים שאולי לא הכרתם עד לאותה נקודת זמן. גם אם תשמעו ביקורות על איש מקצוע מסוים זה עשוי לספק לכם את תמונת המצב בדיוק כפי שהיא. הלקוחות לא יסתירו מכם את המציאות בדיוק כפי שהיא.

לימודי קבלן רשום ויתרונותיהם
לימודי קבלן רשום ויתרונותיהם

הקבלנים בישראל, מתחלקים בין 2 קבוצות: קבלנים רשומים וקבלנים שאינם רשומים. קבלנים רשומים אלו אותם הקבלנים שעמדו בדרישות המחמירות של רשם הקבלנים במשרד השיכון והוכנסו