איור דיגיטלי בהתאמה אישית

מי לא נתקל לאחרונה באיורים דיגיטליים מגניבים של אנשים שבחרו לעשות בהם שימוש בתמונת הפרופיל שלהם בפייסבוק. לא מעט אנשים חושבים שמדובר באפליקציה שיצרה את התמונה אך היא נעשתה בהזמנה אישית והיא מאוירת בדקדקנות. איזה שימוש יש לתמונות וכיצד בוחרים את התמונה המושלמת לאיור במתנה? הכנו עבורך מדריך מקוצר לאיור הדיגיטלי.

 

כיצד נראה איור דיגיטלי?

כמעט כולם נתקלו בהם בשנים האחרונות כי לא מעט אנשים עושים שימוש באיורים דיגיטליים בתמונות הפרופיל שלהם בפייסבוק או ברשתות החברתיות השונות. יצירת איור דיגיטלי בהתאמה אישית הופכת את הדמות בחיים לדמות מצוירת בסגנון בוהו שיק ייחודי, התמונה שמתקבלת מדהימה ומאפשרת לכל אדם לראות כיצד היה נראה בתור דמות מצוירת. מדובר על חלומם של לא מעט אנשים, ובטח שלסדרות טלוויזיה מאוירות שעשו את הצעדים הראשונים והכניסו סלבס בתור דמויות מצוירות היה חלק בלתי נפרד מהטרנד המבוקש.

 

מה ניתן לעשות עם התמונות?

אנשים בוחרים להזמין איור דיגיטלי בהתאמה אישית מסיבות רבות. זו יכולה להיות תמונה לפרופילים ברשתות החברתיות כדי להוסיף להן צבע והומור, התמונה יכולה להיות לשימוש עצמי בבית, כדי לנצור רגע מיוחד בתמונה, כדי לקשט מסעדה או עסק, כדי להוסיף צבע במטבח הבית ועוד. מדובר על סגנון בוהו שיק ייחודי וצבעוני שיכול להתאים למקומות רבים ולהוות זריקת צבע בכל סוג של חלל.

 

לתת איור דיגיטלי במתנה

אם מתחשק לך להפתיע אדם אהוב וקרוב במתנה ייחודית, תמונה מאוירת יכולה להיות הפתרון המושלם. זו יכולה להיות מתנה זוגית לכבוד יום הנישואין או החברות, תמונה ששני בני הזוג אוהבים והיא נוצרת רגע מיוחד שצולם.

זו יכולה להיות תמונה עם הכלב המשפחתי, תמונה עם כל הילדים עבור ההורים ליום הנישואין וכמובן תמונה שמציגה רגע מיוחד שכולם רוצים לזכור. אפשר גם סתם כך לתת למישהו מתנה איור של הכלב שלו או שלו עצמו כי התלהב מהרעיון אך לא צעד אף פעם צעדים למימושו. מה שבטוח, כל מי שמקבל את האיור הדיגיטלי מאוד מתלהב לראות את דמותו המצוירת.

 

איך בוחרים את התמונה?

ההתלבטות הכי גדולה של מי שמבצע הזמנה של איור דיגיטלי בהתאמה אישית היא בחירת התמונה. ההמלצה היא לבחור תמונה שמציגה את הפנים באופן מדויק כדי שהאיור יהיה מותאם במידה האפשרית למקור. כמו כן, רצוי שהתמונה תהיה שמחה, צבעונית ומשמעותית עבור מי שמקבל אותה. אם זו מתנה עבור אדם אחד, תמיד ניתן לחטט לו בפייסבוק ולמצוא תמונה מאוד יפה. בדרך כלל מי שאוהב תמונה מסוימת יעשה בה שימוש בפרופיל רשת חברתית כל שהיא, כך שניתן לדעת שהוא אוהב אותה במיוחד.

לסיכום, איור דיגיטלי תמיד יהיה מנצח גם בתור מתנה וגם לשימוש עצמי בבית או ברשתות החברתיות. כדאי לבחור תמונה מרגשת, צבעונית ושמחה שמתארת רגע מיוחד בחיים אותו רוצים לשמר.

לרכישת מפת כוכבים היכנסו לאתר http://stari.co.il/

 

תוכן עניינים

מידע על מתכונים

אתר למתכונים הוא אתר המספק מידע על סוגי מזון שונים. ייתכן שיש לו מסד נתונים של מתכונים, הוראות שלב אחר שלב לבישול ומידע אחר על

איך מודדים רעש בפרויקט בנייה?

על מנת להוזיל את יוקר המחייה ישנה חשיבות לעבוד בצורה מהירה בכל פרויקט שהוא. בו בזמן ישנה חשיבות שלא להרעיש יתר על המידה, ובאותה נשימה